Časté dotazy

Nekloužou SmallFoot sněžnice po sněhu?

SmallFoot jsou jedny z nejlépe ovladatelných sněžnic na trhu, díky jejich konstrukci má podrážka vašich bot kontakt přímo se sněhem a k tomu  jsou sněžnice vybaveny protiskluzovými hroty - Revolution vpředu i vzadu, Universal vpředu a zadní se dají dokoupit. Dá se s nimi chodit i po ledové krustě, opravdu.

Alpine jsou určené jen pro použití s vlastními mačkami, tam už o klouzání vůbec nemůže být řeč.

Jak se s nimi chodí do kopce?

Určitě znáš pocit, když si sundáš těžké lyžáky a nazuješ lehké pohodlné boty. Díky lehčím botám se ti chodí mnohem lépe, a SmallFoot jsou mnohem lehčí než ostatní sněžnice.

Pro velmi dlouhá a prudká stoupání doporučujeme model Revolution 2, kde lze přizvednout patu, a činí tak stoupání příjemnější. Nicméně všechny SmallFoot sněžnice jsou ve stoupání velmi dobré.


Co když sněžnice protrhnu?

SmallFoot jsou z opravdu velmi odolného materiálu - používá je i armáda. Případně se podívej níže na videu na důkaz, že vydrží opravdu hodně. Ale kdybys je třeba prožízl nožem, tak součástí každého balení je opravná sada se samolepící záplatou, takže vnitřní duši lehce zalepíš (nebo si u nás koupíš novou). Stejně tak je možné opravit i vnější plášť, s pomocí přiložené záplaty a vlastního lepidla.