Náhradní TPU duše

Náhradní TPU duše do nafukovacích sněžnic SmallFoot.

Skladem
Kód: 62
Značka: Smallfoot
490 Kč
Kategorie: Eshop
Záruka: 2 roky

Tato sada je určena pro výměnu starých duší.

Sada obsahuje: 1 pár TPU duší

 

Jak vyměnit starou duši za novou?

1. Vyfoukněte sněžnici

2. Rozepněte zipem sněžnici

3. Vyjměte starou duši a nahraďte novou

4. Opatrně zapněte sněžnici

5. Nafoukněte a můžete vyrazit :-)

Small Foot se zrodily v horách. Jejich vynálezce, Peter Dimitrov, jezdí freeride na snowboardu a navrhuje sportovní oblečení. Když jednoho zimního dne vylezl na vrchol a zapadl do hlubokého sněhu, utkvěl mu v hlavě nápad, že bude vyrábět unikátní lehké, kompaktní a skladné sněžnice.

Tak vznikly Small Foot - první nafukovací sněžnice sbalitelné skoro do kapsy - jedinečná kombinace designu, funkčnosti a nízké hmotnosti. Jde o revoluční a inovativní produkt, který je navržený a vyrobený na základě vlastní zkušenosti. Tak aby byl s Vámi, když jej nejvíce potřebujete. Po letech testování a zlepšování Small Foot se ukázalo, že jsou funkční a odolné. V současné době se každý pár Small Foot vyrábí a testuje v moderních zařízeních v Bulharsku, aby sněžnice přinesly nejlepší možný zážitek.

Další rozvoj SmallFoot produktů je založen na spolupráci s horskou záchrannou službou, záchrannými týmy, polárníky a armádami. V průběhu let začala naše společnost vyrábět i další specializované vybavení pro přežití, jako nafukovací boty pro různé terény a nafukovací nosítka.

Zpět do obchodu