Napsali o nás :-)

SmallFoot Universal 2 ve Světě outdooru

1.3.2019 Vyšla na webu časopisu Svět outdooru recenze na sněžnice Universal 2.

O tom, jak sněžnice obstály, si můžete přečíst zde:

Děkujeme Ondrovi za skvělé video!

Ondra a jeho přátelé si půjčili naše sněžnice. Je vidět, že si je opravdu užili  :-)

SmallFoot v českých horách

Podívejte se, jak si můžete užívat sněhových peřin na sněžnicích i vy :-) My jsme vyrazili do Krušných hor a Jeseníků :-)

Máme naskladněno :-)

V pátek 6.12.2018 jsme navštívili manufakturu, kde se sněžnice vyrábějí. Pan majitel nás provedl celým procesem výroby. Převzali jsme první várku sněžnic SmallFoot pro ČR a nyní jsme připraveni přijímat objednávky. 

Sněžnice jsou ušity z kvalitních materiálů od evropských dodavatelů a všechny sněžnice, než opustí manufakturu, prochází kontrolou. 

Pokud budete mít cestu do Jeseníků, budou dobré sněhové podmínky a chtěli byste si sněžnice vyzkoušet, pak můžete využít naši půjčovnu poblíž města Šumperk. 

Ve dnech 26.-29.12.2018 budeme v Loučné pod Klínovcem v Krušných horách, tak je možné, po předchozí domluvě, zapůjčit si sněžnice SmallFoot i tam :-)

Small Foot v ČR

Jooo, je to tady! V těchto dnech se začíná vyrábět první várka sněžnic do ČR! Proto, pokud Vás sněžnice zaujaly, neváhejte si je u nás už teď objednat a tím budete mít jistotu, že je budete mít mezi prvními v ČR :-)  Pro tuto první várku pojedeme začátkem prosince. Jsme jediní prodejci těchto nafukovacích sněžnic v ČR, které jsou jedinečné svojí skladností a také tím, jak jsou lehoučké. 

Pokud byste si je chtěli nejdříve vyzkoušet, tak není problém, navštivte sekci "Půjčovna" :-)

Máte svůj obchod či půjčovnu a měli byste zájem rozšířit svůj sortiment o Small Foot? Napište nám a dohodneme se na podmínkách.