Snowboard Mini Bags

Mini snowboard bags neboli mini vaky na snowboardové vázání ocení freeridoví nadšenci. Díky mini vakům totiž sněžnice nemusíte tahat v batohu, ale vyfouknuté je sbalíte do mini vaků, které připevníte na vázání a můžete si užívat jízdu bez jakéhokoliv omezení.

Skladem
Kód: 59
Značka: Smallfoot
750 Kč
Kategorie: Eshop
Záruka: 2 roky

Užijte si freeride na snowboardu ještě víc! Díky této vychytávce nemusíte tahat sněžnice na zádech a nic Vás nebude omezovat v pohybu. Sněžnice jednoduše vyfouknete a sbalíte do mini vaků, které připevníte na snowboardové vázání a můžete si jízdu naplno užívat. Můžete je také připevnit za opasek nebo na batoh, jak se vám zkrátka hodí.

Velikost: 22/16/8 cm

Small Foot se zrodily v horách. Jejich vynálezce, Peter Dimitrov, jezdí freeride na snowboardu a navrhuje sportovní oblečení. Když jednoho zimního dne vylezl na vrchol a zapadl do hlubokého sněhu, utkvěl mu v hlavě nápad, že bude vyrábět unikátní lehké, kompaktní a skladné sněžnice.

Tak vznikly Small Foot - první nafukovací sněžnice sbalitelné skoro do kapsy - jedinečná kombinace designu, funkčnosti a nízké hmotnosti. Jde o revoluční a inovativní produkt, který je navržený a vyrobený na základě vlastní zkušenosti. Tak aby byl s Vámi, když jej nejvíce potřebujete. Po letech testování a zlepšování Small Foot se ukázalo, že jsou funkční a odolné. V současné době se každý pár Small Foot vyrábí a testuje v moderních zařízeních v Bulharsku, aby sněžnice přinesly nejlepší možný zážitek.

Další rozvoj SmallFoot produktů je založen na spolupráci s horskou záchrannou službou, záchrannými týmy, polárníky a armádami. V průběhu let začala naše společnost vyrábět i další specializované vybavení pro přežití, jako nafukovací boty pro různé terény a nafukovací nosítka.

Zpět do obchodu