Smallfoot

Webová stránka značky: Smallfoot

Small Foot se zrodily v horách. Jejich vynálezce, Peter Dimitrov, jezdí freeride na snowboardu a navrhuje sportovní oblečení. Když jednoho zimního dne vylezl na vrchol a zapadl do hlubokého sněhu, utkvěl mu v hlavě nápad, že bude vyrábět unikátní lehké, kompaktní a skladné sněžnice.

Tak vznikly Small Foot - první nafukovací sněžnice sbalitelné skoro do kapsy - jedinečná kombinace designu, funkčnosti a nízké hmotnosti. Jde o revoluční a inovativní produkt, který je navržený a vyrobený na základě vlastní zkušenosti. Tak aby byl s Vámi, když jej nejvíce potřebujete. Po letech testování a zlepšování Small Foot se ukázalo, že jsou funkční a odolné. V současné době se každý pár Small Foot vyrábí a testuje v moderních zařízeních v Bulharsku, aby sněžnice přinesly nejlepší možný zážitek.

Další rozvoj SmallFoot produktů je založen na spolupráci s horskou záchrannou službou, záchrannými týmy, polárníky a armádami. V průběhu let začala naše společnost vyrábět i další specializované vybavení pro přežití, jako nafukovací boty pro různé terény a nafukovací nosítka.

Cena

4902499
14902499
Duše
490 Kč

Náhradní TPU duše do nafukovacích sněžnic SmallFoot.

62
Zadní přídavné hroty SmallFoot
590 Kč

Přídavné zadní hroty pro model Universal 2. Sněžnice budou ještě stabilnější! Zejména při chůzi z kopce, kdy našlapujete na paty a ve strmých svazích.

65
Mini Bags
750 Kč

Mini snowboard bags neboli mini vaky na snowboardové vázání ocení freeridoví nadšenci. Díky mini vakům totiž sněžnice nemusíte tahat v batohu, ale vyfouknuté je sbalíte do mini...

59
Alpine2 2 0
4 790 Kč –58 %
1 999 Kč

Sněžnice pro zdolávání vrcholů!

56/M -
universal 2 1 test
Tip
5 290 Kč –58 %
2 199 Kč

Základní model SmallFoot sněžnic pro mírný až středně kopcovitý terén. Ideální pro chůzi i běh po značených cestách, otevřených planinách i pro překonávání prašanem zasypaných hor.

44/L -2
Sněžnice Revolution 2
5 990 Kč –58 %
2 499 Kč

Top model nafukovacích sněžnic od SmallFoot. Spokojíte se pouze s tím nejlepším?

50/L -
6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Zpět do obchodu